Welcome to MonsterFish-GreekFans.net
Καλως ηρθατε στο MonsterFish-GreekFans.net

Τα μέλη αυτού του φόρουμ έχουν συναντηθει για να μοιραστούν γνώσεις και εμπειρίες στην διατήρηση ψαριών. Θέλουμε να απαντήσουμε στις ερωτήσεις σας, να προσφέρουμε συμβουλές και να γεμίσουμε την σελιδα με φωτογραφίες των ψαριών που έχουμε όλοι αγαπήσει.

Είμαστε μια μοναδική κοινότητα στην κρατηση ψαριών που παίρνουν στα σοβαρά το χόμπι αλλα επισης στα άκρα και στο επόμενο επίπεδο. Η συλλογών των ψαριών μας, στην πλειοψηφια περιλαμβάνει σπάνια και εξωτικά είδη όλων των μεγεθών, κυριως ΜΕΓΑΛΑ ΨΑΡΙΑ με ΜΕΓΑΛΕΣ ορέξεις και μεγάλες δεξαμενές. Δεν είναι εύκολο για τους περισσότερους ανθρώπους ή τους "κανονικους" χομπυστες να καταλάβουν γιατί έχουμε διατηρήσει αυτό το είδος ψαριων και εχουμε ριξει ολο το βαρος και την προσοχη μας σε αυτα.

Ας ελπίσουμε ότι, μέσω αυτού του φόρουμ και χώρου συζήτησης μπορούμε να ενθαρρύνουμε την επόμενη γενιά να έχουν το ίδιο και μεγαλητερο πάθος και αγάπη που έχουμε για το χόμπι και τα τερατα μας.


Ως ιδρυτικο μέλος, σας καλώ προσωπικά να εγγραφείτε και να ενωθειτε μαζί μας σήμερα. Αυτή τη στιγμή βλέπετε αυτό το site ως επισκέπτης μας, που σας δίνει περιορισμένη πρόσβαση για να δείτε περισσότερες συζητήσεις, άρθρα, φωτογραφικό υλικό και βιντεο.

Στην συνεχη προσπαθεια για ενημερωση και βελτιωση της κοινοτητας ωστε να βοηθησουμε τα ψαρια μας και το χομπυ μας να βγουν απο το περιθωριο που βρισκονται στη χωρα μας.

Ξεκινηστε σημερα κι ολας το πρωτο σας ποστ και γινετε ενεργο μελος της μοναδικης κοινοτητας μας!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Welcome to MonsterFish-GreekFans.net
Καλως ηρθατε στο MonsterFish-GreekFans.net

Τα μέλη αυτού του φόρουμ έχουν συναντηθει για να μοιραστούν γνώσεις και εμπειρίες στην διατήρηση ψαριών. Θέλουμε να απαντήσουμε στις ερωτήσεις σας, να προσφέρουμε συμβουλές και να γεμίσουμε την σελιδα με φωτογραφίες των ψαριών που έχουμε όλοι αγαπήσει.

Είμαστε μια μοναδική κοινότητα στην κρατηση ψαριών που παίρνουν στα σοβαρά το χόμπι αλλα επισης στα άκρα και στο επόμενο επίπεδο. Η συλλογών των ψαριών μας, στην πλειοψηφια περιλαμβάνει σπάνια και εξωτικά είδη όλων των μεγεθών, κυριως ΜΕΓΑΛΑ ΨΑΡΙΑ με ΜΕΓΑΛΕΣ ορέξεις και μεγάλες δεξαμενές. Δεν είναι εύκολο για τους περισσότερους ανθρώπους ή τους "κανονικους" χομπυστες να καταλάβουν γιατί έχουμε διατηρήσει αυτό το είδος ψαριων και εχουμε ριξει ολο το βαρος και την προσοχη μας σε αυτα.

Ας ελπίσουμε ότι, μέσω αυτού του φόρουμ και χώρου συζήτησης μπορούμε να ενθαρρύνουμε την επόμενη γενιά να έχουν το ίδιο και μεγαλητερο πάθος και αγάπη που έχουμε για το χόμπι και τα τερατα μας.


Ως ιδρυτικο μέλος, σας καλώ προσωπικά να εγγραφείτε και να ενωθειτε μαζί μας σήμερα. Αυτή τη στιγμή βλέπετε αυτό το site ως επισκέπτης μας, που σας δίνει περιορισμένη πρόσβαση για να δείτε περισσότερες συζητήσεις, άρθρα, φωτογραφικό υλικό και βιντεο.

Στην συνεχη προσπαθεια για ενημερωση και βελτιωση της κοινοτητας ωστε να βοηθησουμε τα ψαρια μας και το χομπυ μας να βγουν απο το περιθωριο που βρισκονται στη χωρα μας.

Ξεκινηστε σημερα κι ολας το πρωτο σας ποστ και γινετε ενεργο μελος της μοναδικης κοινοτητας μας!
Welcome to MonsterFish-GreekFans.net
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Το φορουμ λειτουργει πλεων ως βιβλιοθηκη πληροφοριων χωρις δυνατοτητα νεας συζητησης.Ευχαριστουμε για την συμμετοχη σας και την στηριξη σας ολα αυτα τα χρονια.
Αναζήτηση
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
Καλησπέρα στην ομάδα Κυρ 5 Μαρ - 15:58:24dimitris
ΕΥΧΕΣΔευ 2 Ιαν - 0:16:41angelos7577
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ Σαβ 31 Δεκ - 17:21:13Channa7
Ενυδρειο 750λτΠεμ 29 Δεκ - 23:55:21Kostas
ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑΚυρ 25 Δεκ - 12:31:57alekos
Χρόνια πολλά στο Νίκο Τετ 7 Δεκ - 21:30:06xostel77
Τιμές προϊόντωνΠεμ 17 Νοε - 18:04:52Kostas
ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΣΠαρ 14 Οκτ - 22:15:28xostel77
Enydreio 1300litraΤρι 13 Σεπ - 10:35:31kostasgold
Χρόνια Πολλά στους Γιωργηδες Δευ 2 Μάης - 22:41:14xostel77
ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑΤετ 27 Απρ - 16:16:35Channa7
Για χαρά σας χομπιστεςΤετ 20 Απρ - 18:27:53amazonios
Αλλαγή διεύθυνσης του ForumΠαρ 15 Απρ - 9:12:55Kostas
Καλό ΜήναΠαρ 1 Απρ - 22:08:51Giannhs ray
Εκπληκτικό ενυδρείοΤετ 30 Μαρ - 22:06:57Kostas
Ομαδα ''The Keeper''Κυρ 20 Μαρ - 21:48:30beast 2
Χρόνια πολλα.Κυρ 13 Μαρ - 22:04:39Kostas
Καλησπέρα σε όλους ! Τετ 9 Μαρ - 18:52:59xostel77
Προτεινομενες συνδεσεις:

Πήγαινε κάτω
alekos
alekos
1000+ posts
1000+ posts
Αριθμός μηνυμάτων : 1100
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2011
Ηλικία : 41
Τόπος : Παραλία Μαρκοπουλου-Ωρωπος

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 4 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Τρι 10 Δεκ - 9:06:33
agree chears 
4fun
4fun
1000+ posts
1000+ posts
Αριθμός μηνυμάτων : 1529
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Αθηνα

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 4 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Τρι 10 Δεκ - 10:05:54
Συμφωνω με το Νικο.
Οσοι θελουν να διεκδικησουν τη θεση ας το δηλωσουν.Δεν χρειαζεται μια λιστα 20+ ατομων. Αλλα δεν θα κολλησουμε εκει, ας γινει οπως θελετε.
Οπως και να εχει,δεν θελω να ειμαι προτεινομενος.
exotic
exotic
Μέλος
Μέλος
Αριθμός μηνυμάτων : 135
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Ιωάννινα

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 4 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Τρι 10 Δεκ - 11:18:01
Καλα ολα αυτα, ομως πρεπει να παρει θεση και ο Κωστας και να μας πει τι ακριβως σκεφτεται
για την διαδοχη του. Συμφωνει με ολο αυτο ή οχι? Και αν οχι τι θα προτεινε?
Νομιζω το κλιμα ειναι καλο, υπαρχει διαθεση και τουλαχιστον ενας ενδιαφερομενος-υποψηφιος.
Ο λογος λοιπον στον δημιουργο του φορουμ...
Apostolis
Apostolis
Μέλος
Μέλος
Αριθμός μηνυμάτων : 480
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2012
Ηλικία : 51
Τόπος : Καρδίτσα

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 4 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Τρι 10 Δεκ - 11:34:21
Παιδιά, συμφωνώ μαζί σας για την άρση των ban και για τη διαδικασία, αλλά, όπως είπε και ο exotic, ας μας πει και ο Κώστας, ως ιδρυτής και εν ενεργεία admin, πώς θέλει να προχωρήσουμε...

Προς το παρόν, όποιος άλλος έχει διάθεση να αναλάβει, ας το δηλώσει εδώ, στο θέμα αυτό.
avatar
xostel77
Banned
Banned
Αριθμός μηνυμάτων : 2707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
https://www.facebook.com/nikos.manousakismariastavroulaki?ref=tn

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 4 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Τετ 11 Δεκ - 14:00:14
Δεν έχουμε άλλες υποψηφιοτητες;;
Βάζω και εγώ υποψηφιοτητα, θα ειναι καλύτερα
με περισσότερες από μια. Όπως λένε και οι πολιτικοι μας στην
δημοκρατία δεν υπάρχουν αδιέξοδα..
Apostolis
Apostolis
Μέλος
Μέλος
Αριθμός μηνυμάτων : 480
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2012
Ηλικία : 51
Τόπος : Καρδίτσα

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 4 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Τετ 11 Δεκ - 16:38:02
Apostolis έγραψε:Λοιπόν, για να ξεκαθαρίσω τη θέση μου:
Είμαι διατεθειμένος να αναλάβω το φόρουμ, εφόσον αυτό γίνει εν λευκώ, χωρίς όρους και προϋποθέσεις.
Αν ο Κώστας συμφωνεί και τα υπόλοιπα ενεργά μέλη δεν έχουν αντίρρηση, μπορούμε να το προχωρήσουμε..

xostel77 έγραψε:Δεν έχουμε άλλες υποψηφιοτητες;;
Βάζω και εγώ υποψηφιοτητα, θα ειναι καλύτερα
με περισσότερες από μια. Όπως λένε και οι πολιτικοι μας στην
δημοκρατία δεν υπάρχουν αδιέξοδα..
Κώστα, ζήτησες ανάληψη ευθύνης.
Απ΄ότι βλέπεις, υπάρχει.

Σειρά σου...
kwstas_original
kwstas_original
Ιδιοκτητης
Αριθμός μηνυμάτων : 12109
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
http://www.monsterfish-greekfans.net

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 4 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Τετ 11 Δεκ - 21:54:49
Ασχημες μερες βρκατε παιδια να αποφασισετε να ασχοληθειτε.
Θα σας ενημερωσω οταν θα ξανα εχω χρονο.
avatar
xostel77
Banned
Banned
Αριθμός μηνυμάτων : 2707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
https://www.facebook.com/nikos.manousakismariastavroulaki?ref=tn

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 4 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Τετ 11 Δεκ - 23:02:05
Ασχολουμαστε εδώ και πολλες μερες. Αφού δεν είχες
χρόνο θα ηταν καλύτερα να μην γράψεις τίποτα....
Apostolis
Apostolis
Μέλος
Μέλος
Αριθμός μηνυμάτων : 480
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2012
Ηλικία : 51
Τόπος : Καρδίτσα

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 4 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Τετ 11 Δεκ - 23:12:15
Τώρα, είναι απάντηση αυτή;
Ξέρω ότι έχεις τρεχάματα (και για ευχάριστο λόγο τις τελευταίες μέρες Wink ), αλλά πέντε λεπτά για να μας πεις τι σκέφτεσαι μπορείς να τα βρεις.

Εκτός αν συμβαινει κάτι άλλο...

Όπως και να 'χει, η κατάσταση είναι οριακή, δε μπορούμε να συνεχίσουμε έτσι.

Και προσωπικά, δεν αποφάσισα τώρα να ασχοληθώ.
Το κάνω αδιάκοπα από τη στιγμή που μου ζήτησες να συμμετέχω στο φόρουμ.
Crazy_Beaver
Crazy_Beaver
1000+ posts
1000+ posts
Αριθμός μηνυμάτων : 1898
Ημερομηνία εγγραφής : 14/12/2010
Ηλικία : 38

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 4 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Πεμ 12 Δεκ - 17:33:04
Ρε πάτε καλά!Θα αφήσει το νεογέννητο και την γυναίκα για να ασχοληθεί με το φόρουμ!

exotic
exotic
Μέλος
Μέλος
Αριθμός μηνυμάτων : 135
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Ιωάννινα

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 4 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Πεμ 12 Δεκ - 18:21:18
Crazy_Beaver έγραψε:Ρε πάτε καλά!Θα αφήσει το νεογέννητο και την γυναίκα για να ασχοληθεί με το φόρουμ!



Καταρχην, να ευχηθω εαν ειναι οπως τα λες, να του ζησει το μωρακι και να το δει οπως επιθυμει!
Τωρα για το σχολιο σου, τι να πω? Δρν ξερω τι υποχρεωσεις εχεις εσυ, αλλα νομιζω οτι των περισσοτερων
εδω μεσα ειναι παρα πολλες (συμπεριλαμβανομενου και παιδια). Εαν δεν εχει το χρονο ή την διαθεση ο Κωστας
ας το δηλωσει, να μη συνεχιζουμε να ασχολουμαστε με την αναληψη της διευθυνσης του φορουμ...
Και στην τελικη πολυ χρονο εχουμε αφιερωσει στο θεμα, ας μεινει ετσι η κατασταση...αφου δεν ξεκαθαριζονται τα πραγματα ζηταω ανοιχτα
απο τον admin να κλεισει μια και καλη το θεμα αυτο με τις ιντριγκες, ευθυνες, λυκοσυμμαχιες-λυκοφιλιες κλπ. Δεν υπαρχει περιπτωση για
κατι καλυτερο, αυτη ειναι η προβλεψη μου δυστυχως και πραγματικα λυπαμαι γιαυτο Sad Sad
Apostolis
Apostolis
Μέλος
Μέλος
Αριθμός μηνυμάτων : 480
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2012
Ηλικία : 51
Τόπος : Καρδίτσα

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 4 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Πεμ 12 Δεκ - 18:42:15
exotic έγραψε:
Crazy_Beaver έγραψε:Ρε πάτε καλά!Θα αφήσει το νεογέννητο και την γυναίκα για να ασχοληθεί με το φόρουμ!



Καταρχην, να ευχηθω εαν ειναι οπως τα λες, να του ζησει το μωρακι και να το δει οπως επιθυμει!
Τωρα για το σχολιο σου, τι να πω? Δρν ξερω τι υποχρεωσεις εχεις εσυ, αλλα νομιζω οτι των περισσοτερων
εδω μεσα ειναι παρα πολλες (συμπεριλαμβανομενου και παιδια). Εαν δεν εχει το χρονο ή την διαθεση ο Κωστας
ας το δηλωσει, να μη συνεχιζουμε να ασχολουμαστε με την αναληψη της διευθυνσης του φορουμ...
Και στην τελικη πολυ χρονο εχουμε αφιερωσει στο θεμα, ας μεινει ετσι η κατασταση...αφου δεν ξεκαθαριζονται τα πραγματα ζηταω ανοιχτα
απο τον admin να κλεισει μια και καλη το θεμα αυτο με τις ιντριγκες, ευθυνες, λυκοσυμμαχιες-λυκοφιλιες κλπ. Δεν υπαρχει περιπτωση για
κατι καλυτερο, αυτη ειναι η προβλεψη μου δυστυχως και πραγματικα λυπαμαι γιαυτο Sad Sad
Συμφωνώ απόλυτα!

Καταρχήν δεν ήθελα να αναφερθώ σε προσωπικά θέματα εδώ μέσα, αλλά αφού το έκανες εσύ Λουκά, θα πω δυο κουβέντες.

Ξέρεις, είμαι και 'γω πατέρας δύο παιδιών και μπορώ να κατανοήσω τη χαρά, την κούραση και την έλλειψη χρόνου με τον ερχομό του νεογέννητου.
Αλλά, δεν είναι δα και λεχώνα ο Κώστας, μπορεί να βρει 5 λεπτά για να μας πει συνοπτικά πώς σκέφτεται να προχωρήσουμε.

Εμείς καλά πάμε, εσύ δεν ξέρω αν σκέφτηκες πριν γράψεις αυτό που έγραψες...
kwstas_original
kwstas_original
Ιδιοκτητης
Αριθμός μηνυμάτων : 12109
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
http://www.monsterfish-greekfans.net

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 4 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Πεμ 12 Δεκ - 20:56:03
Καταρχην λιγος σεβασμος δεν βλαπτει.
Κανενας δεν μπορει να ξερει τι υποχρεωσεις και θεματα εχει ο καθε ενας μας στην προσωπικη του ζωη.





Apostolis έγραψε:Λοιπόν, για να ξεκαθαρίσω τη θέση μου:
Είμαι διατεθειμένος να αναλάβω το φόρουμ, εφόσον αυτό γίνει εν λευκώ, χωρίς όρους και προϋποθέσεις.
Αν ο Κώστας συμφωνεί και τα υπόλοιπα ενεργά μέλη δεν έχουν αντίρρηση, μπορούμε να το προχωρήσουμε.

Πάντως, ποτέ δεν τέθηκε θέμα χρημάτων, σε όσες κουβέντες κάναμε με τον Κώστα.
Αποστολε, οταν το συζητησαμε ιδιαιτερως δεν σε ενδιεφερε ηταν η απαντηση σου παντως αν θυμασαι.

Apostolis έγραψε:Τώρα, είναι απάντηση αυτή;
Εκτός αν συμβαινει κάτι άλλο...
Δηλαδη ΤΙ αλλο να συμβανει????
Να το μετανιωσα ας πουμε?
Ελεος πια με την καχυποψια.
Οχι, ουτε κατι συμβαινει, ουτε το μετανιωσα.
Απλα την παρουσα περιοδο δεν μπορω να ασχολουμε με τριχες στην κυριολεξια.

Εσυ πως ξαφνικα διεκδικεις απο το πουθενα την θεση Αποστολε?
Μηπως συμβαινει και με εσενα κατι αλλο????
(Δεν πιστευω να σου αρεσει η καχυποψια μου...)

Και ναι, 5 λεπτα μπορει να χρειαζονται για να δωσω μια απαντηση, αλλα θελω πολλες ωρες για να βαλω τα πραγματα σε μια ταξη στο μυαλο μου πριν σας τα παρουσιασω και αυτην τη στιγμη αυτο ειναι αδυνατων.

Πρεπει να στηθει κατι σχεδων απο το 0, αυτο θελει χρονο, καθαρο μυαλο, ορεξη και καποιους να ασχοληθουν.

Apostolis έγραψε:Συμφωνώ απόλυτα!

Καταρχήν δεν ήθελα να αναφερθώ σε προσωπικά θέματα εδώ μέσα, αλλά αφού το έκανες εσύ Λουκά, θα πω δυο κουβέντες.

Ξέρεις, είμαι και 'γω πατέρας δύο παιδιών και μπορώ να κατανοήσω τη χαρά, την κούραση και την έλλειψη χρόνου με τον ερχομό του νεογέννητου.
Αλλά, δεν είναι δα και λεχώνα ο Κώστας, μπορεί να βρει 5 λεπτά για να μας πει συνοπτικά πώς σκέφτεται να προχωρήσουμε.

Εμείς καλά πάμε, εσύ δεν ξέρω αν σκέφτηκες πριν γράψεις αυτό που έγραψες...
Ο Λουκας τα ειπε ολα παλι.
Αποστολε κοιτα να χαλαρωσεις λιγο...

Το θεμα το ανοιξα στις 15 Νοεμβριου αν δειτε το πρωτο ποστ.
Αν δεν ηταν ο exotic που εφερε την ανατροπη στην συζητηση, ακομα μπαρμπουτσαλα θα συζηταγαμε χωρις ουσια.
Οχι τωρα που εσεις ξυπνησατε και διεκδικειτε λοιπον, εγω πρεπει να τρεχω.
Και πραγματικα θα το εκανα και παλι αν μπορουσα, αλλα μου ειναι αδυνατο.

Δεν ειμαι λεχωνα αλλα θα σε παρακαλεσω να σεβεσαι την αγωνια και το χτυποκαρδι του καθε ενος.
Δεν εχουμε ολοι τους ιδιους παλμους....καποιοι συγκινουνται περισσοτερο.

Και φυσικα δεν προκειται να χαλασω ουτε στο ελαχιστο τις μοναδικες στιγμες που ζω αυτη τη στιγμη, για να βαλω σε ταξη το χαος που εχει δημιουργηθει εδω μεσα.
Ειμαστε ετσι κοντα ενα χρονο, δεν παθαινετε τιποτα να αντεξετε ακομα ενα μηνα.

Και επειδη βλεπω να βγαινει στον αερα η προσωπικη μου ζωη, πραγμα που ειναι ανεπιτρεπτο και μονο να σχολιαζει οποιος δεν του εχω δωσει δικαιωμα να το κανει, θα κλειδωσω το παρων θεμα προσωρινα, μονο και μονο για να μην χαθει η μπαλα τωρα που βρηκαμε την ουσια.

Κρατηστε τις σκεψεις σας, καλες ειναι, θα τις συζητησουμε ολοι μαζι την καταλληλη στιγμη.
Οχι τωρα ομως.



Ευχαριστω προκαταβολικως για την κατανοηση, την διακριτικοτητα και τον σεβασμο σας.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης