Welcome to MonsterFish-GreekFans.net
Καλως ηρθατε στο MonsterFish-GreekFans.net

Τα μέλη αυτού του φόρουμ έχουν συναντηθει για να μοιραστούν γνώσεις και εμπειρίες στην διατήρηση ψαριών. Θέλουμε να απαντήσουμε στις ερωτήσεις σας, να προσφέρουμε συμβουλές και να γεμίσουμε την σελιδα με φωτογραφίες των ψαριών που έχουμε όλοι αγαπήσει.

Είμαστε μια μοναδική κοινότητα στην κρατηση ψαριών που παίρνουν στα σοβαρά το χόμπι αλλα επισης στα άκρα και στο επόμενο επίπεδο. Η συλλογών των ψαριών μας, στην πλειοψηφια περιλαμβάνει σπάνια και εξωτικά είδη όλων των μεγεθών, κυριως ΜΕΓΑΛΑ ΨΑΡΙΑ με ΜΕΓΑΛΕΣ ορέξεις και μεγάλες δεξαμενές. Δεν είναι εύκολο για τους περισσότερους ανθρώπους ή τους "κανονικους" χομπυστες να καταλάβουν γιατί έχουμε διατηρήσει αυτό το είδος ψαριων και εχουμε ριξει ολο το βαρος και την προσοχη μας σε αυτα.

Ας ελπίσουμε ότι, μέσω αυτού του φόρουμ και χώρου συζήτησης μπορούμε να ενθαρρύνουμε την επόμενη γενιά να έχουν το ίδιο και μεγαλητερο πάθος και αγάπη που έχουμε για το χόμπι και τα τερατα μας.


Ως ιδρυτικο μέλος, σας καλώ προσωπικά να εγγραφείτε και να ενωθειτε μαζί μας σήμερα. Αυτή τη στιγμή βλέπετε αυτό το site ως επισκέπτης μας, που σας δίνει περιορισμένη πρόσβαση για να δείτε περισσότερες συζητήσεις, άρθρα, φωτογραφικό υλικό και βιντεο.

Στην συνεχη προσπαθεια για ενημερωση και βελτιωση της κοινοτητας ωστε να βοηθησουμε τα ψαρια μας και το χομπυ μας να βγουν απο το περιθωριο που βρισκονται στη χωρα μας.

Ξεκινηστε σημερα κι ολας το πρωτο σας ποστ και γινετε ενεργο μελος της μοναδικης κοινοτητας μας!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Welcome to MonsterFish-GreekFans.net
Καλως ηρθατε στο MonsterFish-GreekFans.net

Τα μέλη αυτού του φόρουμ έχουν συναντηθει για να μοιραστούν γνώσεις και εμπειρίες στην διατήρηση ψαριών. Θέλουμε να απαντήσουμε στις ερωτήσεις σας, να προσφέρουμε συμβουλές και να γεμίσουμε την σελιδα με φωτογραφίες των ψαριών που έχουμε όλοι αγαπήσει.

Είμαστε μια μοναδική κοινότητα στην κρατηση ψαριών που παίρνουν στα σοβαρά το χόμπι αλλα επισης στα άκρα και στο επόμενο επίπεδο. Η συλλογών των ψαριών μας, στην πλειοψηφια περιλαμβάνει σπάνια και εξωτικά είδη όλων των μεγεθών, κυριως ΜΕΓΑΛΑ ΨΑΡΙΑ με ΜΕΓΑΛΕΣ ορέξεις και μεγάλες δεξαμενές. Δεν είναι εύκολο για τους περισσότερους ανθρώπους ή τους "κανονικους" χομπυστες να καταλάβουν γιατί έχουμε διατηρήσει αυτό το είδος ψαριων και εχουμε ριξει ολο το βαρος και την προσοχη μας σε αυτα.

Ας ελπίσουμε ότι, μέσω αυτού του φόρουμ και χώρου συζήτησης μπορούμε να ενθαρρύνουμε την επόμενη γενιά να έχουν το ίδιο και μεγαλητερο πάθος και αγάπη που έχουμε για το χόμπι και τα τερατα μας.


Ως ιδρυτικο μέλος, σας καλώ προσωπικά να εγγραφείτε και να ενωθειτε μαζί μας σήμερα. Αυτή τη στιγμή βλέπετε αυτό το site ως επισκέπτης μας, που σας δίνει περιορισμένη πρόσβαση για να δείτε περισσότερες συζητήσεις, άρθρα, φωτογραφικό υλικό και βιντεο.

Στην συνεχη προσπαθεια για ενημερωση και βελτιωση της κοινοτητας ωστε να βοηθησουμε τα ψαρια μας και το χομπυ μας να βγουν απο το περιθωριο που βρισκονται στη χωρα μας.

Ξεκινηστε σημερα κι ολας το πρωτο σας ποστ και γινετε ενεργο μελος της μοναδικης κοινοτητας μας!
Welcome to MonsterFish-GreekFans.net
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Το φορουμ λειτουργει πλεων ως βιβλιοθηκη πληροφοριων χωρις δυνατοτητα νεας συζητησης.Ευχαριστουμε για την συμμετοχη σας και την στηριξη σας ολα αυτα τα χρονια.
Αναζήτηση
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
Καλησπέρα στην ομάδα Κυρ 5 Μαρ - 15:58:24dimitris
ΕΥΧΕΣΔευ 2 Ιαν - 0:16:41angelos7577
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ Σαβ 31 Δεκ - 17:21:13Channa7
Ενυδρειο 750λτΠεμ 29 Δεκ - 23:55:21Kostas
ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑΚυρ 25 Δεκ - 12:31:57alekos
Χρόνια πολλά στο Νίκο Τετ 7 Δεκ - 21:30:06xostel77
Τιμές προϊόντωνΠεμ 17 Νοε - 18:04:52Kostas
ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΣΠαρ 14 Οκτ - 22:15:28xostel77
Enydreio 1300litraΤρι 13 Σεπ - 10:35:31kostasgold
Χρόνια Πολλά στους Γιωργηδες Δευ 2 Μάης - 22:41:14xostel77
ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑΤετ 27 Απρ - 16:16:35Channa7
Για χαρά σας χομπιστεςΤετ 20 Απρ - 18:27:53amazonios
Αλλαγή διεύθυνσης του ForumΠαρ 15 Απρ - 9:12:55Kostas
Καλό ΜήναΠαρ 1 Απρ - 22:08:51Giannhs ray
Εκπληκτικό ενυδρείοΤετ 30 Μαρ - 22:06:57Kostas
Ομαδα ''The Keeper''Κυρ 20 Μαρ - 21:48:30beast 2
Χρόνια πολλα.Κυρ 13 Μαρ - 22:04:39Kostas
Καλησπέρα σε όλους ! Τετ 9 Μαρ - 18:52:59xostel77
Προτεινομενες συνδεσεις:

Πήγαινε κάτω
alekos
alekos
1000+ posts
1000+ posts
Αριθμός μηνυμάτων : 1100
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2011
Ηλικία : 41
Τόπος : Παραλία Μαρκοπουλου-Ωρωπος

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 3 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Κυρ 8 Δεκ - 9:30:58
agree agree agree 
Δε καταλαβαίνω γιατί τα απαντάς από τη στιγμή που τα ανέρτησα για τον 4fun και όχι για να απαντάς σε ήδη απαντημένα θέματα!!!
τώρα σε όλα τα παραπάνω ανάθεμα κι αν ήξερες τι θες!!!σε ρωτάμε για το φόρουμ και πάλι τα ίδια λες!!δώσε μια απάντηση σε αυτά τα αναθεματισμένα μέλη 5 είμαστε όχι 100 και πες τι σκεφτεσαι να κάνεις!με λίγα λόγια πες μας απλά τα θέλω σου από δω και πέρα και τι σκεφτεσαι για το φόρουμ.
δε σου βάζουμε το μαχαίρι στο λαιμό όυτε σε αναγκάζουμε να πάρεις αποφάσεις,αλλά είμαστε στο ξαναλέω 5 και είμαστε στον αέρα!!θες να φύγουμε και μας το λες απέξω απέξω?θες να το παλέψουμε>τι είναι αυτό που θες απλά...
Apostolis
Apostolis
Μέλος
Μέλος
Αριθμός μηνυμάτων : 480
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2012
Ηλικία : 52
Τόπος : Καρδίτσα

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 3 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Δευ 9 Δεκ - 1:55:35
angelos7577 έγραψε:Σε κανέναν εύνοια αλλά και τρικλοποδιές.Ξεκάθαρα πράγματα.

Ιστότοπος δημόσιας συζήτησης είναι , όχι κέντρο εκμετάλλευσης και χειραγώγησης.
Και αναφέρομαι γενικά στην έννοια ενός φόρουμ
Αυτό γιατί το λες και το ξαναλές Άγγελε;
Νομίζω πως είναι αυτονόητο για όλους μας, ή μήπως δεν είναι;
Έχεις επιφυλάξεις για κάποιον από μας που συμμετέχουμε στην κουβέντα;

Και κάτι άλλο:
Το συζητάμε δημόσια, γιατί το ζήτησε ο Κώστας και κατά τη γνώμη μου καλά έκανε.
Πρέπει όμως κάπου να καταλήξουμε επιτέλους!
angelos7577
angelos7577
L.F.S.
L.F.S.
Αριθμός μηνυμάτων : 2484
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ
http://www.petfish.gr

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 3 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Δευ 9 Δεκ - 10:25:40
Το λέω όπως λέω και όλα τα άλλα , για το πως πρέπει να είναι ένα φόρουμ.
Τίποτα δεν είναι αυτονόητο.

Η συζήτηση πρέπει να καταλήξει.
Ότι έγινε έγινε , άλλα μέλη παρέμειναν , άλλα δεν είναι εδώ για διάφορους λόγους.
Το φόρουμ πρέπει να αποφασιστεί πλέον πως θα προχωρήσει και ποιος θα το διαχειρίζεται και συντονίζει.
avatar
xostel77
Banned
Banned
Αριθμός μηνυμάτων : 2707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
https://www.facebook.com/nikos.manousakismariastavroulaki?ref=tn

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 3 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Δευ 9 Δεκ - 13:22:55
Για να τελειώνουμε λοιπον ώστε να μην γελιοποιουμαστε αλλο
προτεινω το φορουμ να το αναλάβει ο Απόστολος.
Τον προτεινω γιατι ειναι παραδειγμα προς μίμηση... Κύριος.

Crazy_Beaver
Crazy_Beaver
1000+ posts
1000+ posts
Αριθμός μηνυμάτων : 1898
Ημερομηνία εγγραφής : 14/12/2010
Ηλικία : 38

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 3 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Δευ 9 Δεκ - 15:54:12
Από ιδεολογίες και προτάσεις και κολλήματα άλλο τίποτα, ευθύνη όμως κανένας!




avatar
xostel77
Banned
Banned
Αριθμός μηνυμάτων : 2707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
https://www.facebook.com/nikos.manousakismariastavroulaki?ref=tn

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 3 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Δευ 9 Δεκ - 16:03:26
Τι εννοεις όταν λες ευθύνη όμως κανένα; Μιλας για τις ευθυνες που έχουμε ο καθένας
ξεχωριστά για το σημειο που εφτασε το φορουμ; Η ότι αποφεύγουμε να αναλάβουμε
ευθύνες απο εδώ και πέρα;
angelos7577
angelos7577
L.F.S.
L.F.S.
Αριθμός μηνυμάτων : 2484
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ
http://www.petfish.gr

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 3 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Δευ 9 Δεκ - 16:05:57
Πιστεύω αναφέρεται για ευθύνες από εδώ και πέρα.
kwstas_original
kwstas_original
Ιδιοκτητης
Αριθμός μηνυμάτων : 12109
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
http://www.monsterfish-greekfans.net

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 3 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Δευ 9 Δεκ - 16:31:36
Για τον 4fun ειναι αυτο Αλεκο;

alekos έγραψε:οπότε με λίγα λόγια θες να σταματήσεις να είσαι admin και να μην έχεις ευθύνη ούτε να είσαι καν μέλος!!!οκ..
αν έχεις καταλάβει γράφουμε το τελευταίο καιρό 3-4 άτομα!!!εγώ,αποστόλης,xostel,crazy beaver και ο Άγγελος!
Ανοιχτά λοιπόν δηλώνω ότι ενδιαφέρομαι για την διαχείρηση του φόρουμ αλλά όχι μόνος μου...
προτείνω στον Νίκο και στον Αποστόλη να αναλάβουμε τα ηνία!!!

alekos έγραψε:agree agree agree 
Δε καταλαβαίνω γιατί τα απαντάς από τη στιγμή που τα ανέρτησα για τον 4fun και όχι για να απαντάς σε ήδη απαντημένα θέματα!!!
τώρα σε όλα τα παραπάνω ανάθεμα κι αν ήξερες τι θες!!!σε ρωτάμε για το φόρουμ και πάλι τα ίδια λες!!δώσε μια απάντηση σε αυτά τα αναθεματισμένα μέλη 5 είμαστε όχι 100 και πες τι σκεφτεσαι να κάνεις!με λίγα λόγια πες μας απλά τα θέλω σου από δω και πέρα και τι σκεφτεσαι για το φόρουμ.
δε σου βάζουμε το μαχαίρι στο λαιμό όυτε σε αναγκάζουμε να πάρεις αποφάσεις,αλλά είμαστε στο ξαναλέω 5 και είμαστε στον αέρα!!θες να φύγουμε και μας το λες απέξω απέξω?θες να το παλέψουμε>τι είναι αυτό που θες απλά...
Ειμαι πολυ ξεκαθαρος στο τι θελω:
Crazy_Beaver έγραψε:Από ιδεολογίες και προτάσεις και κολλήματα άλλο  τίποτα, ευθύνη όμως κανένας!

ΑΥΤΟ.


Νικο αν ο Αποστολης ηθελε την διαχειρηση θα την ειχε ηδη παρει.
Προτασεις εγιναν σε αυτους που θεωρουσα καταλληλους αλλα χωρις ανταποκριση δυστηχως.

Συνεχιστε να αντελλασετε αποψεις, δεν νομιζω πως ενοχλουμε κανεναν...
avatar
xostel77
Banned
Banned
Αριθμός μηνυμάτων : 2707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
https://www.facebook.com/nikos.manousakismariastavroulaki?ref=tn

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 3 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Δευ 9 Δεκ - 17:11:53
Μα δεν έχουμε άλλα άτομα! Μόνο ο 4fun και ο Crazy_Beaver εμειναν.
Ας μπει ένας από τους δυο σαν επικεφαλής. Ο Αλέκος αν καταλαβα καλα
δεν σου κανει για αυτήν τη θέση.

Κάντε προτάσεις και υπολοιποι,επιβάλλεται να τελειώσει αυτή η ιστορία!
Apostolis
Apostolis
Μέλος
Μέλος
Αριθμός μηνυμάτων : 480
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2012
Ηλικία : 52
Τόπος : Καρδίτσα

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 3 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Δευ 9 Δεκ - 17:36:26
kwstas_original έγραψε:Νικο αν ο Αποστολης ηθελε την διαχειρηση θα την ειχε ηδη παρει.
Προτασεις εγιναν σε αυτους που θεωρουσα καταλληλους αλλα χωρις ανταποκριση δυστηχως.
Δεν είναι ακριβώς έτσι Κώστα...
Τα έχουμε πει αναλυτικά κατ' ιδίαν και ξέρεις τις απόψεις μου.
Αν συμφωνείς, είμαι πρόθυμος να το συζητήσουμε.
exotic
exotic
Μέλος
Μέλος
Αριθμός μηνυμάτων : 135
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Ιωάννινα

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 3 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Δευ 9 Δεκ - 18:44:14
Λοιπον ας επιχειρησω να γραψω και εγω καποια πραγματα...
Μπορεί να μην εχω προσφερει στο φορουμ αυτα που θα μπορουσα και θα ηθελα, ομως εχω παρακολουθησει ολο αυτον τον καιρο ολα τα τεκταινομενα.
Εννοω αυτα που φαινονται (για να προλαβω τον Κωστα)! Οτι ο Κωστας εχει προσφερει τα παντα στο φορουμ και το χομπυ νομιζω δεν θα το αμφισβητησει κανεις... το πονεσε μερα νυχτα με κοπο, οικονομικο και ψυχικο κοστος και πανω απο ολλα αγαπη...
Δεν βλεπω ομως πλεον να εχει την ιδια ορεξη και χρονο, οπως δεν εχει πιστευω την ηρεμια που ειχε στην αρχη.
Εγω θα ηθελα να δω μια προσπαθεια απο καποιους ικανους κατ'εμε να συνεχισουν την λειτουργια του φορουμ και νομιζω οτι αυτοι που προαναφερθηκαν
θα τα καταφερουν σε αυτη την περιπτωση...
Καιρος λοιπον να πει ανοιχτα ποιος ενδιαφερεται για να αναλαβει τα ηνια του φορουμ (εκτος του Αλεκου, που εκδηλωσε ενδιαφερον με προυποθεσεις).
Και ειμαι σιγουρος οτι θα τον στηριξουμε αυτοι που αγαπαμε καθαρα το φορουμ και το χομπυ.
Αποστόλη, Νικο, 4fun, Αλεκο και οποιος αλλος γουσταρει, βγειτε μπροστα, καντε προτασεις στον Κωστα και ελατε να λυσουμε παρεξηγησεις,
να ερθουμε πιο κοντα και να αναστρεψουμε την κατασταση. Απο ολους εμας τους υπολοιπους θεωρω οτι θα εχετε την αμεριστη συμπαρασταση!
Ελπιζω να πρυτανευσει η λογικη και να γινει μια προσπαθεια που θα ημαστε περηφανοι γιαυτη.
Συγνωμη για το μακροσκελες ποστ (δεν γραφω και συχνα) Laughing Laughing
avatar
xostel77
Banned
Banned
Αριθμός μηνυμάτων : 2707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
https://www.facebook.com/nikos.manousakismariastavroulaki?ref=tn

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 3 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Δευ 9 Δεκ - 18:54:26
Καταρχήν να ξεκαθαρισουμε κάτι. Όταν λέμε να αναλάβει κάποιος
εννοουμε εξολοκλήρου! Όχι μόνο στην ταμπελίτσα και δεν θα εχει ποια λόγο
Ο Κώστας σαν πρώην admin. Άσχετα από το αν θα να παραμείνει σαν μέλος.

Και κάτι αλλο που θα πρεπει να ξεκαθαρισουμε. Μήπως δεν βρίσκουμε κάποιον να το αναλάβει γιατι
αυτός ο κάποιος θα πρεπει να πληρώσει για αυτο;;;;
Πάνω σε αυτο πρεπει να πάρουμε μια απάντηση,διαφορετικά κάνουμε άσκοπη κουβέντα τόσες
μερες.

Αν ολο αυτο εχει να κανει με λεφτα η αποσκοπεί σε λεφτα τότε δεν θα βρεθεί ποτε λύση γιατι απλά κανενας δε εχει να δώσει.........!
avatar
xostel77
Banned
Banned
Αριθμός μηνυμάτων : 2707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
https://www.facebook.com/nikos.manousakismariastavroulaki?ref=tn

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 3 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Δευ 9 Δεκ - 19:06:29
exotic έγραψε:Λοιπον ας επιχειρησω να γραψω και εγω καποια πραγματα...
Μπορεί να μην εχω προσφερει στο φορουμ αυτα που θα μπορουσα και θα ηθελα, ομως εχω παρακολουθησει ολο αυτον τον καιρο ολα τα τεκταινομενα.
Εννοω αυτα που φαινονται (για να προλαβω τον Κωστα)! Οτι ο Κωστας εχει προσφερει τα παντα στο φορουμ και το χομπυ νομιζω δεν θα το αμφισβητησει κανεις... το πονεσε μερα νυχτα με κοπο, οικονομικο και ψυχικο κοστος και πανω απο ολλα αγαπη...
Δεν βλεπω ομως πλεον να εχει την ιδια ορεξη και χρονο, οπως δεν εχει πιστευω την ηρεμια που ειχε στην αρχη.
Εγω θα ηθελα να δω μια προσπαθεια απο καποιους ικανους κατ'εμε να συνεχισουν την λειτουργια του φορουμ και νομιζω οτι αυτοι που προαναφερθηκαν
θα τα καταφερουν σε αυτη την περιπτωση...
Καιρος λοιπον να πει ανοιχτα ποιος ενδιαφερεται για να αναλαβει τα ηνια του φορουμ (εκτος του Αλεκου, που εκδηλωσε ενδιαφερον με προυποθεσεις).
Και ειμαι σιγουρος οτι θα τον στηριξουμε αυτοι που αγαπαμε καθαρα το φορουμ και το χομπυ.
Αποστόλη, Νικο, 4fun, Αλεκο και οποιος αλλος γουσταρει, βγειτε μπροστα, καντε προτασεις στον Κωστα και ελατε να λυσουμε παρεξηγησεις,
να ερθουμε πιο κοντα και να αναστρεψουμε την κατασταση. Απο ολους εμας τους υπολοιπους θεωρω οτι θα εχετε την αμεριστη συμπαρασταση!
Ελπιζω να πρυτανευσει η λογικη και να γινει μια προσπαθεια που θα ημαστε περηφανοι γιαυτη.
Συγνωμη για το μακροσκελες ποστ (δεν γραφω και συχνα) Laughing Laughing


Μπορεί να μην γραφεις συχνά και να θεωρείς ότι δεν εχει προσφερει αρκετα,αλλά η γνώμη σου
εχει μεγάλη βαρύτητα.Μην ξεχνάς οτι εισαι απο τα παλιότερα μέλη εδώ μέσα και πότε δεν εδωσες δικαιωμα...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 3 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Δευ 9 Δεκ - 20:24:05
xostel77 έγραψε:

Και κάτι αλλο που θα πρεπει να ξεκαθαρισουμε. Μήπως δεν βρίσκουμε κάποιον να το αναλάβει γιατι
αυτός ο κάποιος θα πρεπει να πληρώσει για αυτο;;;;
Πάνω σε αυτο πρεπει να πάρουμε μια απάντηση,διαφορετικά κάνουμε άσκοπη κουβέντα τόσες
μερες.

Αν ολο αυτο εχει να κανει με λεφτα η αποσκοπεί σε λεφτα τότε δεν θα βρεθεί ποτε λύση γιατι απλά κανενας δε εχει να δώσει.........!

Χωρίς να ξέρω κάποιον από εσάς ή τι έχει γίνει με τον admin,το φόρουμ, τα μέλη κ.τ.λ
Σε αυτό το ποστ αν κατάλαβα καλά για να πάρει κάποιος το φόρουμ πρέπει να πληρώσει για να το πάρει ή κάτι άλλο?
exotic
exotic
Μέλος
Μέλος
Αριθμός μηνυμάτων : 135
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Ιωάννινα

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 3 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Δευ 9 Δεκ - 21:02:16
Μπορεί να μην γραφεις συχνά και να θεωρείς ότι δεν εχει προσφερει αρκετα,αλλά η γνώμη σου
εχει μεγάλη βαρύτητα.Μην ξεχνάς οτι εισαι απο τα παλιότερα μέλη εδώ μέσα και πότε δεν εδωσες δικαιωμα...
[/quote]



Νικο, πραγματικα αυτο ολο το σκηνικο μας εχει κουρασει ολους και ειδικοτερα αυτους που εχουν ερθει σε
αντιπαραθεση ολο αυτον τον καιρο...ελπιζω πραγματικα να μην τιθεται θεμα χρηματων γιατι τοτε τα πραγματα
απλα ειναι τραγικα! Θα παρακαλεσω τον Κωστα να παρει μια και καλη, την πιο ξεκαθαρη θεση που μπορει, και να
χρισει-γιατι οχι-με βαση την εμπειρια του και τις γνωσεις του για τις πραγματικες αναγκες του φορουμ, τον αντικαταστατη του.
Θα πω και κατι τελευταιο το οποιο ειναι κλισε και ας ακουστει περιεργα, ουδεις αναντικαταστατος!
Apostolis
Apostolis
Μέλος
Μέλος
Αριθμός μηνυμάτων : 480
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2012
Ηλικία : 52
Τόπος : Καρδίτσα

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 3 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Δευ 9 Δεκ - 21:18:11
Λοιπόν, για να ξεκαθαρίσω τη θέση μου:
Είμαι διατεθειμένος να αναλάβω το φόρουμ, εφόσον αυτό γίνει εν λευκώ, χωρίς όρους και προϋποθέσεις.
Αν ο Κώστας συμφωνεί και τα υπόλοιπα ενεργά μέλη δεν έχουν αντίρρηση, μπορούμε να το προχωρήσουμε.

Πάντως, ποτέ δεν τέθηκε θέμα χρημάτων, σε όσες κουβέντες κάναμε με τον Κώστα.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 3 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Δευ 9 Δεκ - 21:37:43
Εγώ έβγαλα και κάποια δικά μου συμπεράσματα και θα ήθελα να τα πω και από όσα ξέρω..
Δεν θα μιλήσω για συγκεκριμένα άτομα κ.τ.λ..
Μόλις τέθηκε το θέμα διαδοχής του admin κάποιοι που δεν έγραφαν καθόλου..ξαφνικά είναι όλη την ημέρα μέσα και γράφουν..δεν νομίζω ότι είναι τυχαίο..
Αν τίθεται θέμα χρημάτων από τον admin καλά θα κάνει...
Τίποτα δεν είναι ''τσάμπα''στην ζωή..


Πάντα φιλικά.
avatar
xostel77
Banned
Banned
Αριθμός μηνυμάτων : 2707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
https://www.facebook.com/nikos.manousakismariastavroulaki?ref=tn

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 3 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Δευ 9 Δεκ - 21:39:55
exotic έγραψε:



Νικο, πραγματικα αυτο ολο το σκηνικο μας εχει κουρασει ολους και ειδικοτερα αυτους που εχουν ερθει σε
αντιπαραθεση ολο αυτον τον καιρο...ελπιζω πραγματικα να μην τιθεται θεμα χρηματων γιατι τοτε τα πραγματα
απλα ειναι τραγικα! Θα παρακαλεσω τον Κωστα να παρει μια και καλη, την πιο ξεκαθαρη θεση που μπορει, και να
χρισει-γιατι οχι-με βαση την εμπειρια του και τις γνωσεις του για τις πραγματικες αναγκες του φορουμ, τον αντικαταστατη του.
Θα πω και κατι τελευταιο το οποιο ειναι κλισε και ας ακουστει περιεργα, ουδεις αναντικαταστατος!

Όχι εγώ δεν συμφωνώ στο ουδείς αναντικατάστατος . Καποιοι εδώ μέσα δεν μπορούν να αντικατασταθούν και
μιλάω για άτομα που ειναι ακόμα εδώ άλλα και άτομα που εχουν φύγει... Εμένα ποιος θα με αντικαταστήσει;ποιος θα δινει συνεχεια τα ψάρια του; lol! 

Apostolis έγραψε:Λοιπόν, για να ξεκαθαρίσω τη θέση μου:
Είμαι διατεθειμένος να αναλάβω το φόρουμ, εφόσον αυτό γίνει εν λευκώ, χωρίς όρους και προϋποθέσεις.
Αν ο Κώστας συμφωνεί και τα υπόλοιπα ενεργά μέλη δεν έχουν αντίρρηση, μπορούμε να το προχωρήσουμε.

Πάντως, ποτέ δεν τέθηκε θέμα χρημάτων, σε όσες κουβέντες κάναμε με τον Κώστα.

Ωραια,απλά νομιζω οτι επρεπε να το ξεκαθαρισουμε και αυτο.
Τώρα αν θέλουμε μπορούμε να ψηφίσουμε ποιος θα αναλάβει.
Apostolis
Apostolis
Μέλος
Μέλος
Αριθμός μηνυμάτων : 480
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2012
Ηλικία : 52
Τόπος : Καρδίτσα

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 3 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Δευ 9 Δεκ - 21:50:43
GiorgosArowana έγραψε:
xostel77 έγραψε:

Και κάτι αλλο που θα πρεπει να ξεκαθαρισουμε. Μήπως δεν βρίσκουμε κάποιον να το αναλάβει γιατι
αυτός ο κάποιος θα πρεπει να πληρώσει για αυτο;;;;
Πάνω σε αυτο πρεπει να πάρουμε μια απάντηση,διαφορετικά κάνουμε άσκοπη κουβέντα τόσες
μερες.

Αν ολο αυτο εχει να κανει με λεφτα η αποσκοπεί σε λεφτα τότε δεν θα βρεθεί ποτε λύση γιατι απλά κανενας δε εχει να δώσει.........!

Χωρίς να ξέρω κάποιον από εσάς ή τι έχει γίνει με τον admin,το φόρουμ, τα μέλη κ.τ.λ
Σε αυτό το ποστ αν κατάλαβα καλά για να πάρει κάποιος το φόρουμ πρέπει να πληρώσει για να το πάρει ή κάτι άλλο?

GiorgosArowana έγραψε:Εγώ έβγαλα και κάποια δικά μου συμπεράσματα και θα ήθελα να τα πω και από όσα ξέρω..
Δεν θα μιλήσω για συγκεκριμένα άτομα κ.τ.λ..
Μόλις τέθηκε το θέμα διαδοχής του admin κάποιοι που δεν έγραφαν καθόλου..ξαφνικά είναι όλη την ημέρα μέσα και γράφουν..δεν νομίζω ότι είναι τυχαίο..
Αν τίθεται θέμα χρημάτων από τον admin καλά θα κάνει...
Τίποτα δεν είναι ''τσάμπα''στην ζωή..


Πάντα φιλικά.
θα ήθελα να σε παρακαλέσω να μη συμμετέχεις σ' αυτή τη συζήτηση, μιας και μόλις χτες γράφτηκες στο φόρουμ!
Καταλαβαίνεις φαντάζομαι ότι δεν μπορείς να έχεις ολοκληρωμένη άποψη...
avatar
xostel77
Banned
Banned
Αριθμός μηνυμάτων : 2707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
https://www.facebook.com/nikos.manousakismariastavroulaki?ref=tn

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 3 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Δευ 9 Δεκ - 21:57:26
agree thumbsup 
exotic
exotic
Μέλος
Μέλος
Αριθμός μηνυμάτων : 135
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Ιωάννινα

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 3 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Δευ 9 Δεκ - 22:04:51
GiorgosArowana έγραψε:Εγώ έβγαλα και κάποια δικά μου συμπεράσματα και θα ήθελα να τα πω και από όσα ξέρω..
Δεν θα μιλήσω για συγκεκριμένα άτομα κ.τ.λ..
Μόλις τέθηκε το θέμα διαδοχής του admin κάποιοι που δεν έγραφαν καθόλου..ξαφνικά είναι όλη την ημέρα μέσα και γράφουν..δεν νομίζω ότι είναι τυχαίο..
Αν τίθεται θέμα χρημάτων από τον admin καλά θα κάνει...
Τίποτα δεν είναι ''τσάμπα''στην ζωή..


Πάντα φιλικά.



Γιωργο νομιζω οτι ισως ειναι λιγο νωρις απο την πλευρα σου να κρινεις ποιοι γραφουν και ποιοι οχι και για ποιον λογο...
Αλλα μιας και το ανεφερες δεν μας λες ποιους εννοουσες? Θα ηταν πιο τιμιο απο εσενα να γινεις συγκεκριμενος!!

Τελος μερικες φορες οταν υπαρχει ανιδιοτελεια και οραμα, καποια πραγματα μπορει να ειναι "τσαμπα"  στη ζωη...
exotic
exotic
Μέλος
Μέλος
Αριθμός μηνυμάτων : 135
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Ιωάννινα

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 3 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Δευ 9 Δεκ - 22:21:14
xostel77 έγραψε:

Εμένα ποιος θα με αντικαταστήσει;ποιος θα δινει συνεχεια τα ψάρια του; lol! 



Οντως τι απαντηση να σου δωσω τωρα... banghead
kwstas_original
kwstas_original
Ιδιοκτητης
Αριθμός μηνυμάτων : 12109
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
http://www.monsterfish-greekfans.net

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 3 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Τρι 10 Δεκ - 0:58:57
Φυσικα και ΔΕΝ τιθεται θεμα χρηματων.
4fun
4fun
1000+ posts
1000+ posts
Αριθμός μηνυμάτων : 1529
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Αθηνα

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 3 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Τρι 10 Δεκ - 2:07:52
Για τον επομενο admin το σωστο ειναι να αποφασισουν τα μελη με καποιου ειδους ψηφορια.Με καμια τοποθετηση απο vendor (αυτονοητο θελω να πιστευω).Προσωπικα κ γω εγκρινω τον Αποστολη.Απο το λιγο που μιλησαμε, μου φανηκε οπως ειπε και ο Νικος, Κυριος.

Παραλληλα με την αλλαγη,καλο ειναι να σκεφτει ο επομενος admin,οποιος και να ειναι, την αρση καμποσων ban μπας και ζωντανεψει λιγο το φορουμ. Και καποια απο τα μελη που εχουν φυγει νομιζω οτι βαση προσφορας, δικαιουνται να εκφερουν αποψη και να δωσουν και ψηφο εμπιστοσυνης, αν θελουν φυσικα.

Τελος,οποιος εχει να πει κατι να μαθει να το κανει συγκεκριμενο και αν ειναι δυνατον με ονοματα, και οχι "καποιοι κανουν αυτο ή το αλλο.."
Το θεμα καλως ή κακως δεν ανοιχτηκε στα πριβε αλλα δημοσια, για οποιον λογο και αν εγινε αυτο. Τουλαχιστον ετσι μπορει να εκφρασει ο καθενας τη γνωμη του. Η λογικη να κλεισει το θεμα κτλ ποια ειναι? Το ξεκατινιασμα κ πως φαινομαστε? Να ειστε σιγουροι οτι οσο ρεζιλεμα ηταν να φαμε,το φαγαμε ηδη, μην σας πιανουν οι αβροτητες τωρα.Αρκετη διχονοια συσσωρευτηκε,αμα δεν λυθουν ολα τωρα δεν θα λυθουν ποτε και θα παμε αργα ή γρηγορα στο μηδεν.
avatar
xostel77
Banned
Banned
Αριθμός μηνυμάτων : 2707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
https://www.facebook.com/nikos.manousakismariastavroulaki?ref=tn

Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ. - Σελίδα 3 Empty Απ: Κατευθυνομενα φορουμ, κλικες, υποχθονιοτητες, ζηλιες, αντηζιλιες, ιντριγκες κτλπ.

Τρι 10 Δεκ - 8:46:40
Εφόσον λοιπον έχουμε καταλήξει ,ο admin η o mod
μπορούν να ανοιξουν ένα νέο θεμα για την ψηφοφορία και διαδοχή του admin.
Για λόγους διαφανειας θα πρεπει να μπουν προς ψηφοφορία ολα τα ονόματα τον
μελών που ειναι ενεργά. πριν την ψηφοφορία να αρθούν ολα τα ban και η ψηφοφορία
να διαρκέσει τρεις μερες.

Καλημερα.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης