Welcome to MonsterFish-GreekFans.net
Καλως ηρθατε στο MonsterFish-GreekFans.net

Τα μέλη αυτού του φόρουμ έχουν συναντηθει για να μοιραστούν γνώσεις και εμπειρίες στην διατήρηση ψαριών. Θέλουμε να απαντήσουμε στις ερωτήσεις σας, να προσφέρουμε συμβουλές και να γεμίσουμε την σελιδα με φωτογραφίες των ψαριών που έχουμε όλοι αγαπήσει.

Είμαστε μια μοναδική κοινότητα στην κρατηση ψαριών που παίρνουν στα σοβαρά το χόμπι αλλα επισης στα άκρα και στο επόμενο επίπεδο. Η συλλογών των ψαριών μας, στην πλειοψηφια περιλαμβάνει σπάνια και εξωτικά είδη όλων των μεγεθών, κυριως ΜΕΓΑΛΑ ΨΑΡΙΑ με ΜΕΓΑΛΕΣ ορέξεις και μεγάλες δεξαμενές. Δεν είναι εύκολο για τους περισσότερους ανθρώπους ή τους "κανονικους" χομπυστες να καταλάβουν γιατί έχουμε διατηρήσει αυτό το είδος ψαριων και εχουμε ριξει ολο το βαρος και την προσοχη μας σε αυτα.

Ας ελπίσουμε ότι, μέσω αυτού του φόρουμ και χώρου συζήτησης μπορούμε να ενθαρρύνουμε την επόμενη γενιά να έχουν το ίδιο και μεγαλητερο πάθος και αγάπη που έχουμε για το χόμπι και τα τερατα μας.


Ως ιδρυτικο μέλος, σας καλώ προσωπικά να εγγραφείτε και να ενωθειτε μαζί μας σήμερα. Αυτή τη στιγμή βλέπετε αυτό το site ως επισκέπτης μας, που σας δίνει περιορισμένη πρόσβαση για να δείτε περισσότερες συζητήσεις, άρθρα, φωτογραφικό υλικό και βιντεο.

Στην συνεχη προσπαθεια για ενημερωση και βελτιωση της κοινοτητας ωστε να βοηθησουμε τα ψαρια μας και το χομπυ μας να βγουν απο το περιθωριο που βρισκονται στη χωρα μας.

Ξεκινηστε σημερα κι ολας το πρωτο σας ποστ και γινετε ενεργο μελος της μοναδικης κοινοτητας μας!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Welcome to MonsterFish-GreekFans.net
Καλως ηρθατε στο MonsterFish-GreekFans.net

Τα μέλη αυτού του φόρουμ έχουν συναντηθει για να μοιραστούν γνώσεις και εμπειρίες στην διατήρηση ψαριών. Θέλουμε να απαντήσουμε στις ερωτήσεις σας, να προσφέρουμε συμβουλές και να γεμίσουμε την σελιδα με φωτογραφίες των ψαριών που έχουμε όλοι αγαπήσει.

Είμαστε μια μοναδική κοινότητα στην κρατηση ψαριών που παίρνουν στα σοβαρά το χόμπι αλλα επισης στα άκρα και στο επόμενο επίπεδο. Η συλλογών των ψαριών μας, στην πλειοψηφια περιλαμβάνει σπάνια και εξωτικά είδη όλων των μεγεθών, κυριως ΜΕΓΑΛΑ ΨΑΡΙΑ με ΜΕΓΑΛΕΣ ορέξεις και μεγάλες δεξαμενές. Δεν είναι εύκολο για τους περισσότερους ανθρώπους ή τους "κανονικους" χομπυστες να καταλάβουν γιατί έχουμε διατηρήσει αυτό το είδος ψαριων και εχουμε ριξει ολο το βαρος και την προσοχη μας σε αυτα.

Ας ελπίσουμε ότι, μέσω αυτού του φόρουμ και χώρου συζήτησης μπορούμε να ενθαρρύνουμε την επόμενη γενιά να έχουν το ίδιο και μεγαλητερο πάθος και αγάπη που έχουμε για το χόμπι και τα τερατα μας.


Ως ιδρυτικο μέλος, σας καλώ προσωπικά να εγγραφείτε και να ενωθειτε μαζί μας σήμερα. Αυτή τη στιγμή βλέπετε αυτό το site ως επισκέπτης μας, που σας δίνει περιορισμένη πρόσβαση για να δείτε περισσότερες συζητήσεις, άρθρα, φωτογραφικό υλικό και βιντεο.

Στην συνεχη προσπαθεια για ενημερωση και βελτιωση της κοινοτητας ωστε να βοηθησουμε τα ψαρια μας και το χομπυ μας να βγουν απο το περιθωριο που βρισκονται στη χωρα μας.

Ξεκινηστε σημερα κι ολας το πρωτο σας ποστ και γινετε ενεργο μελος της μοναδικης κοινοτητας μας!
Welcome to MonsterFish-GreekFans.net
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Το φορουμ λειτουργει πλεων ως βιβλιοθηκη πληροφοριων χωρις δυνατοτητα νεας συζητησης.Ευχαριστουμε για την συμμετοχη σας και την στηριξη σας ολα αυτα τα χρονια.
Αναζήτηση
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
Καλησπέρα στην ομάδα Κυρ 5 Μαρ - 15:58:24dimitris
ΕΥΧΕΣΔευ 2 Ιαν - 0:16:41angelos7577
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ Σαβ 31 Δεκ - 17:21:13Channa7
Ενυδρειο 750λτΠεμ 29 Δεκ - 23:55:21Kostas
ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑΚυρ 25 Δεκ - 12:31:57alekos
Χρόνια πολλά στο Νίκο Τετ 7 Δεκ - 21:30:06xostel77
Τιμές προϊόντωνΠεμ 17 Νοε - 18:04:52Kostas
ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΣΠαρ 14 Οκτ - 22:15:28xostel77
Enydreio 1300litraΤρι 13 Σεπ - 10:35:31kostasgold
Χρόνια Πολλά στους Γιωργηδες Δευ 2 Μάης - 22:41:14xostel77
ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑΤετ 27 Απρ - 16:16:35Channa7
Για χαρά σας χομπιστεςΤετ 20 Απρ - 18:27:53amazonios
Αλλαγή διεύθυνσης του ForumΠαρ 15 Απρ - 9:12:55Kostas
Καλό ΜήναΠαρ 1 Απρ - 22:08:51Giannhs ray
Εκπληκτικό ενυδρείοΤετ 30 Μαρ - 22:06:57Kostas
Ομαδα ''The Keeper''Κυρ 20 Μαρ - 21:48:30beast 2
Χρόνια πολλα.Κυρ 13 Μαρ - 22:04:39Kostas
Καλησπέρα σε όλους ! Τετ 9 Μαρ - 18:52:59xostel77
Προτεινομενες συνδεσεις:

Πήγαινε κάτω
Loukas Zitanita
Loukas Zitanita
Μέλος
Μέλος
Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 09/11/2011

για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια  Empty για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια

Πεμ 10 Νοε - 17:49:05
για σασ πολυ καλο το forum με πολεσ και καλεσ πλυροφοριεσ. Λιοπον λιγα λογια για μενα τρ για να με γνορισετε καταρχασ με λενε λουκα και μενο στο περιστερι ειχα πσαρια γλυκου νερου οταν πιγενα 4 διμοτικο μεχρι και τιν δεφτερα γυμνασιου περιπου δεν θιμαμε τα ονοματα απο τα πσαργια μου μιασ και εχουν περασει χρονια(τωρα ειμαι 17) και δεν ειχα πσαχτι κα8ολου .Μεχρι τον φεβρουαρη πιστεβο αργα και στα8ερα αφου δεν παιζουνε λεφτα να εχω τελιοσει με το στισιμο ενοσ τιτανοτεραστιου Razz ενιδριου με καποια πσαρια τα οποια 8α μου προτινετε εσεισ το καινουργιο λιπον απο τιν αρχη ενειδριο μιασ και στο παλιο τωρα ζει το corn snake μου 8α ειναι περιπου 1.50χ0.50χ.80 μ.π.υ θα το φτιαξο μονοσ μου λογικα εκτοσ αν η διαφορα στα λεφτα ειναι μικρη οποτε καλιτερα να γλιτοσο και τον κοπο Razz μεσα το θελο οσο ποιο φιτεμενο γινετε αλλα δεν ανισηχο γιατι απ΄οτι βλεπο οι πλιροφοριεσ που δινετε ειναι πολυ εφκολεσ να κατανοη8ουν και απο εναν αρχαριο σαν εμενα





Υ.Γ αν μπορειτε να μου προτινετε καποιο μαγαζι κonta μου η να ειναι εφκολα προσβασιμο με metro tram k.a επεισισ να μου γραφετε και τισ τιμεσ σασ παρακαλο εφχομε να εχοθμε μια πολυ καλη σινεργασια clap clap clap
kostasgold
kostasgold
1000+ posts
1000+ posts
Αριθμός μηνυμάτων : 1314
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 53
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια  Empty Απ: για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια

Πεμ 10 Νοε - 18:03:20
Γεια σου Λουκα και καλωσορισες εδω θα βρεις αρκετο υλικο πανω στα θεματα που σε απασχολουν οσο για μαγαζι το Αβυσσος του Σταυρου πιστευω οτι θα σε καλυψει στοιχεια θα βρεις στο φορουμ. Καλη διαμονη
Bo
Bo
1000+ posts
1000+ posts
Αριθμός μηνυμάτων : 1880
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : χαλαστρα θεσσαλονικης
http://fabuloustimes.gr

για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια  Empty Απ: για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια

Πεμ 10 Νοε - 18:29:48
welcome
τιτανοτεραστιο ενυδρειο toohappy
kakatoya
kakatoya
Μέλος
Μέλος
Αριθμός μηνυμάτων : 76
Ημερομηνία εγγραφής : 05/11/2011
Τόπος : θεσσαλονικι

για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια  Empty Απ: για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια

Πεμ 10 Νοε - 18:34:37
για κι από εμενα λουκά ποσα λίτρα ειναι το ενυδρείο σου και τη τύπου ψαρια θες να ρήξης μέσα ελπιζω να θες να βαλις ψαρια γιγας αφου το ενυδριο ειναι τεραστιο gigas
petrosarowana
petrosarowana
1000+ posts
1000+ posts
Αριθμός μηνυμάτων : 1338
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Σταματα Αττικης

για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια  Empty Απ: για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια

Πεμ 10 Νοε - 19:23:38
γεια σου και απο μενα φιλε!!!!οπως πολυ σωστα σου ειπε και ο κωστασ απο μαγαζια να απευθυνθεις στην αβυσσο!!!!αφου ψαχνεις για ενυδρειο δεν ξερω αν εχεις δει αυτο το θεμα:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

και απο ψαρια θα σου προτεινα να ασχοληθεις με peacock bass!!!!!ειναι απλα απιστευτα ψαρια!!!
kwstas_original
kwstas_original
Ιδιοκτητης
Αριθμός μηνυμάτων : 12109
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
http://www.monsterfish-greekfans.net

για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια  Empty Απ: για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια

Πεμ 10 Νοε - 20:09:10
welcome
alekos
alekos
1000+ posts
1000+ posts
Αριθμός μηνυμάτων : 1100
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : Παραλία Μαρκοπουλου-Ωρωπος

για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια  Empty Απ: για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια

Πεμ 10 Νοε - 20:37:53
welcome
christos k
christos k
1000+ posts
1000+ posts
Αριθμός μηνυμάτων : 1521
Ημερομηνία εγγραφής : 04/06/2011
Ηλικία : 39
Τόπος : Λευκωσία - Κύπρος
http://www.monsterfish-greekfans.net

για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια  Empty Απ: για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια

Πεμ 10 Νοε - 20:46:24
welcome Καλη διαμονη ,και καλο διαβασμα! οτι θες εδω ειμαστε!
Loukas Zitanita
Loukas Zitanita
Μέλος
Μέλος
Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 09/11/2011

για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια  Empty Απ: για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια

Πεμ 10 Νοε - 22:20:41
ευχαριστο για το 8ερμο σασ καλοσορισμα θα ανι3ο ενα 8εμα να με βοηθισετε τα μεταχιρισμενα ενοιδρια τα μισα μου ηταν πολυ μεγαλα και τα αλα πολυ μικρα ο χαρασ μου ειναι περιορισμενοσ μεχρι 1.50 μικοσ banghead οσο με τα πσαργια οπότι κιτα3α με ενδιαφεροθν πολυ τα κροκοδιλοπσαρα και τα παφερ Razz
kwstas_original
kwstas_original
Ιδιοκτητης
Αριθμός μηνυμάτων : 12109
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
http://www.monsterfish-greekfans.net

για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια  Empty Απ: για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια

Πεμ 10 Νοε - 22:29:38
Loukas Zitanita έγραψε:ευχαριστο για το 8ερμο σασ καλοσορισμα θα ανι3ο ενα 8εμα να με βοηθισετε τα μεταχιρισμενα ενοιδρια τα μισα μου ηταν πολυ μεγαλα και τα αλα πολυ μικρα ο χαρασ μου ειναι περιορισμενοσ μεχρι 1.50 μικοσ banghead οσο με τα πσαργια οπότι κιτα3α με ενδιαφεροθν πολυ τα κροκοδιλοπσαρα και τα παφερ Razz
ΨΑΡΙΑ, οχι πσαργια....μην ξεχασουμε και αυτα που ξερουμε... Exclamation
Loukas Zitanita
Loukas Zitanita
Μέλος
Μέλος
Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 09/11/2011

για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια  Empty Απ: για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια

Πεμ 10 Νοε - 22:33:53
χαχαχ εχο ενα μικρο προβλιμα με τιν γραφη αυτο 3εχασα να σασ το πο Razz
kwstas_original
kwstas_original
Ιδιοκτητης
Αριθμός μηνυμάτων : 12109
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
http://www.monsterfish-greekfans.net

για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια  Empty Απ: για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια

Πεμ 10 Νοε - 22:53:20
Σου δινω και εσενα λοιπον Λουκα τα βοηθηματα που εδωσα και στον Στεργιο αλλα δεν τα χρησιμοποιει:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Χρησιμοποιειστε τα παρακαλω και μην μας αναγκαζεται ολους να διαβαζουμε τετοιου ειδους μηνυματα και να μας βγαινουν τα ματια.

Σεβασμος ο ενας στον αλλο για να τα παμε καλα... chears


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kwstas_original στις Πεμ 10 Νοε - 23:26:55, 1 φορά
kwstas_original
kwstas_original
Ιδιοκτητης
Αριθμός μηνυμάτων : 12109
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
http://www.monsterfish-greekfans.net

για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια  Empty Απ: για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια

Πεμ 10 Νοε - 23:21:58
Λοιπον...

Για να ηρεμησουμε λιγο γιατι η κατασταση εχει ξεφυγει και ενα ολοκληρο φορουμ ειναι αναστατωμενο απο εναν χρηστη....

@kakatoya, σε περιμενουνε ποινες αν συνεχισεις ετσι.

Δεν θα περνω εγω lexotanil & panadol για να μπαινω στο φορουμ μου επειδη εσυ εισαι...δεν ξερω και γω τι εισαι...

Το θεμα τελειωσε, θα σβησω τις ασχετες δημοσιευσεις απο το καλωσορισμα του αλλου φιλου που καταστρεψατε και θα τα πουμε αν συνεχιστει κι αλλο αυτο το βιολι...
kwstas_original
kwstas_original
Ιδιοκτητης
Αριθμός μηνυμάτων : 12109
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
http://www.monsterfish-greekfans.net

για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια  Empty Απ: για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια

Πεμ 10 Νοε - 23:50:54
kwstas_original έγραψε:Λοιπον...

Για να ηρεμησουμε λιγο γιατι η κατασταση εχει ξεφυγει και ενα ολοκληρο φορουμ ειναι αναστατωμενο απο εναν χρηστη....

@kakatoya, σε περιμενουνε ποινες αν συνεχισεις ετσι.

Δεν θα περνω εγω lexotanil & panadol για να μπαινω στο φορουμ μου επειδη εσυ εισαι...δεν ξερω και γω τι εισαι...

Το θεμα τελειωσε, θα σβησω τις ασχετες δημοσιευσεις απο το καλωσορισμα του αλλου φιλου που καταστρεψατε και θα τα πουμε αν συνεχιστει κι αλλο αυτο το βιολι...
Ο χρηστης kakatoya μολις τσιμπησε το πρωτο του Warning.
Αλλες 2 προειδοποιησεις και θα πραγματοποιηθει απενεργοποιηση του λογαριασμου του.
Επισης στερηση δημοσιευσεων για 10 μερες.
Ελπιζω να ειναι αρκετες για να καταλαβει πως λειτουργει ενα φορουμ....αν δεν φτανουν θα γινουν αλλες 10 και αλλο ενα Warning.
Δεν εχεις το δικαιωμα να γραψεις σε κανενα θεμα με το περας αυτων των ημερων αγαπητε χρηστη.
Μην δοκιμασεις να κανεις νεο λογαριασμο, δυσχαιρενεις τη θεση σου...
kwstas_original
kwstas_original
Ιδιοκτητης
Αριθμός μηνυμάτων : 12109
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
http://www.monsterfish-greekfans.net

για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια  Empty Απ: για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια

Παρ 11 Νοε - 0:02:27
kwstas_original έγραψε:
kwstas_original έγραψε:Λοιπον...

Για να ηρεμησουμε λιγο γιατι η κατασταση εχει ξεφυγει και ενα ολοκληρο φορουμ ειναι αναστατωμενο απο εναν χρηστη....

@kakatoya, σε περιμενουνε ποινες αν συνεχισεις ετσι.

Δεν θα περνω εγω lexotanil & panadol για να μπαινω στο φορουμ μου επειδη εσυ εισαι...δεν ξερω και γω τι εισαι...

Το θεμα τελειωσε, θα σβησω τις ασχετες δημοσιευσεις απο το καλωσορισμα του αλλου φιλου που καταστρεψατε και θα τα πουμε αν συνεχιστει κι αλλο αυτο το βιολι...
Ο χρηστης kakatoya μολις τσιμπησε το πρωτο του Warning.
Αλλες 2 προειδοποιησεις και θα πραγματοποιηθει απενεργοποιηση του λογαριασμου του.
Επισης στερηση δημοσιευσεων για 10 μερες.
Ελπιζω να ειναι αρκετες για να καταλαβει πως λειτουργει ενα φορουμ....αν δεν φτανουν θα γινουν αλλες 10 και αλλο ενα Warning.
Δεν εχεις το δικαιωμα να γραψεις σε κανενα θεμα με το περας αυτων των ημερων αγαπητε χρηστη.
Μην δοκιμασεις να κανεις νεο λογαριασμο, δυσχαιρενεις τη θεση σου...
Ο χρηστης kakatoya απενεργοποιηθηκε γιατι ειναι πολυ μικρος για forums....
kostasgold
kostasgold
1000+ posts
1000+ posts
Αριθμός μηνυμάτων : 1314
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 53
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια  Empty Απ: για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια

Παρ 11 Νοε - 0:11:22
ναι ρε γαμωτο για να σε διαβασω πρεπει να δωσω εξετασεις για σουαχιλι
Crazy_Beaver
Crazy_Beaver
1000+ posts
1000+ posts
Αριθμός μηνυμάτων : 1898
Ημερομηνία εγγραφής : 14/12/2010
Ηλικία : 38

για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια  Empty Απ: για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια

Παρ 11 Νοε - 13:30:08
Loukas Zitanita έγραψε:ευχαριστο για το 8ερμο σασ καλοσορισμα θα ανι3ο ενα 8εμα να με βοηθισετε τα μεταχιρισμενα ενοιδρια τα μισα μου ηταν πολυ μεγαλα και τα αλα πολυ μικρα ο χαρασ μου ειναι περιορισμενοσ μεχρι 1.50 μικοσ banghead οσο με τα πσαργια οπότι κιτα3α με ενδιαφεροθν πολυ τα κροκοδιλοπσαρα και τα παφερ Razz


Για σου σινονώμαται Λουκά με τα τητανωταιράστηα σχαίδια!

Προσπάθισε να γράφις λίγο καλίτερα γιατί μας έβγαλαις τα μάτια!!!!!!!!!!!!

Καλί επιτιχία στο εγχίριμά σου και καλή επιτιχία με τα πσάρια σου!!!!!!!!!!
alekos
alekos
1000+ posts
1000+ posts
Αριθμός μηνυμάτων : 1100
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : Παραλία Μαρκοπουλου-Ωρωπος

για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια  Empty Απ: για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια

Παρ 11 Νοε - 21:41:29
Crazy_Beaver έγραψε:
Loukas Zitanita έγραψε:ευχαριστο για το 8ερμο σασ καλοσορισμα θα ανι3ο ενα 8εμα να με βοηθισετε τα μεταχιρισμενα ενοιδρια τα μισα μου ηταν πολυ μεγαλα και τα αλα πολυ μικρα ο χαρασ μου ειναι περιορισμενοσ μεχρι 1.50 μικοσ banghead οσο με τα πσαργια οπότι κιτα3α με ενδιαφεροθν πολυ τα κροκοδιλοπσαρα και τα παφερ Razz


Για σου σινονώμαται Λουκά με τα τητανωταιράστηα σχαίδια!

Προσπάθισε να γράφις λίγο καλίτερα γιατί μας έβγαλαις τα μάτια!!!!!!!!!!!!

Καλί επιτιχία στο εγχίριμά σου και καλή επιτιχία με τα πσάρια σου!!!!!!!!!!
ενώ εσύ άσσος στην ορθογραφία εε?άρε πουτ@ν@ ελλάδα με τα αστέρια σου dizzy imok stupid
kostasgold
kostasgold
1000+ posts
1000+ posts
Αριθμός μηνυμάτων : 1314
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 53
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια  Empty Απ: για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια

Παρ 11 Νοε - 22:02:17
μου φαινεται απιστευτο μαλλον για πλακα το εγραψε ετσι
petrosarowana
petrosarowana
1000+ posts
1000+ posts
Αριθμός μηνυμάτων : 1338
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Σταματα Αττικης

για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια  Empty Απ: για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια

Παρ 11 Νοε - 22:39:15
ενταξει μπορω να πω οτι ζαλιστηκα!!!! dizzy dizzy
avatar
seven77
Μέλος
Μέλος
Αριθμός μηνυμάτων : 548
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2010

για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια  Empty Απ: για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια

Παρ 11 Νοε - 23:32:02
ρε παιδιά είναι κατανοητό να έχει κάποιος πρόβλημα με τη γραφή η ειρωνεία γιατί όμως Crazy_Beaver ?
ξέρεις πόση άνθρωποι είναι αντιμέτωποι με τέτοια προβλήματα πχ δυσλεξία κτλ
και δεν μπορούν να κάνουν κάτι γι αυτό
το τελευταίο που χρειάζεται είναι ειρωνεία ...
τα πράγματα είναι άπλα πολύ απλά σε κουράζει δεν μπορείς να το διαβάσεις? ε μην το διαβάζεις κάποιος θα βρεθεί να το κάνει και να βοηθήσει αν μπορεί


Crazy_Beaver
Crazy_Beaver
1000+ posts
1000+ posts
Αριθμός μηνυμάτων : 1898
Ημερομηνία εγγραφής : 14/12/2010
Ηλικία : 38

για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια  Empty Απ: για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια

Σαβ 12 Νοε - 13:35:53
seven77 έγραψε:ρε παιδιά είναι κατανοητό να έχει κάποιος πρόβλημα με τη γραφή η ειρωνεία γιατί όμως Crazy_Beaver ?
ξέρεις πόση άνθρωποι είναι αντιμέτωποι με τέτοια προβλήματα πχ δυσλεξία κτλ
και δεν μπορούν να κάνουν κάτι γι αυτό
το τελευταίο που χρειάζεται είναι ειρωνεία ...
τα πράγματα είναι άπλα πολύ απλά σε κουράζει δεν μπορείς να το διαβάσεις? ε μην το διαβάζεις κάποιος θα βρεθεί να το κάνει και να βοηθήσει αν μπορεί



Εσύ το λες ειρωνεία,εγώ το λέω χαβαλέ!

Δέχομαι να έχει κάποιος δυσλεξία και να κάνει κάποια λάθη, αλλά αυτό που αποκομίζω από τον φίλο Λουκά είναι η παντελής έλλειψη προσπάθειας!

Μπαίνεις σε ένα δημόσιο φόρουμ να ζητήσεις βοήθεια, παρέα, συμμέτοχους στην τρέλα σου και ότι άλλο θες!Αυτά που γράφεις τα διαβάζει κόσμος!Δείξε λίγο σεβασμό σε αυτούς που θέλουν να σε βοηθήσουν, σε αυτούς που θέλουν να βοηθηθούν από τα γραφόμενά σου αλλά και στον ιδιοκτήτη του φόρουμ που κα΄νει τόση δουλεία και αναλαμβάνει τα έξοδα λειτουργίας, και μην ρίχνεις το επίπεδο και το κύρος του φόρουμ με ποσταρίσματα που δεν διαβάζονται επειδή δεν ξόδεψες πέντε λεπτά παραπάνω από τον πολύτιμο χρόνο σου για να κάνεις ορθογραφικό έλεγχο!

Δλδ δεν μπορεί να χρησιμοποιήσει το λεξικό στον browser του να γράψει σαν άνθρωπος;Άσε που δεν είναι μόνο τα ορθογραφικά, είναι και οι αηδίες τύπου πσάρια!Αυτό μην μου πεις ότι είναι από δυσλεξία!Από μ@μα@κία είναι λόγο greeklish στο φατσοβιβλίο στο twitwer και στο msn!Είναι 17 χρονών, έχει χρόνο μπροστά του να διορθωθεί!Άμα δεν του τα πει κανείς από τώρα πιο θα είναι το αποτέλεσμα!

Πάντα φιλικά και με σεβασμό στην Ελληνική γλώσσα!Πέρασε τόσα και τόσα, δεν είναι ανάγκη να γινόμαστε συνένοχη στον βιασμό της!Είναι από τα λίγα πράγματα που έχουν μείνει και μπορούμε ακόμα να είμαστε περήφανοι γι αυτό! Ας το προφυλάξουμε.....
avatar
seven77
Μέλος
Μέλος
Αριθμός μηνυμάτων : 548
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2010

για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια  Empty Απ: για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια

Σαβ 12 Νοε - 15:02:41
όταν μπορούμε ναι συμφωνώ όταν όμως δεν μπορούμε τι γίνεται? δεν ανέφερα ότι έχει δυσλεξία ο άνθρωπος παράδειγμα έφερα όπως είδες
συγνώμη αλλά εγώ το χαβαλέ που λες δεν το αντιλαμβάνομαι προφανώς είμαι εκτός το τόπου και χρόνου συνεχίστε έτσι με σεβασμό στον κάθε χρήστη και στις ιδιαιτερότητες του
christos k
christos k
1000+ posts
1000+ posts
Αριθμός μηνυμάτων : 1521
Ημερομηνία εγγραφής : 04/06/2011
Ηλικία : 39
Τόπος : Λευκωσία - Κύπρος
http://www.monsterfish-greekfans.net

για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια  Empty Απ: για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια

Σαβ 12 Νοε - 20:17:05
Ας σεβαστούμε το καθε χρήστη στο φορουμ,αλλα και ομως να τον βοηθήσουμε οπως καλα αναφέρετε με το λεξικο του broswer μας για να κανει την ανάγνωση μας πιο ευχάριστη!

Εγω προσωπικά συμφωνώ και με τους 2 σε αυτά που λέτε
kwstas_original
kwstas_original
Ιδιοκτητης
Αριθμός μηνυμάτων : 12109
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
http://www.monsterfish-greekfans.net

για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια  Empty Απ: για σασ εφχομαι μια καλη σινεργασια

Κυρ 13 Νοε - 1:36:54
Δικιο εχουμε ολοι αλλα δικιο εχει και ο εν λογο χρηστης που βλεπωντας τετοιου ειδους απαντησεις δεν θα μπει στον κοπο να ξαναγραψει και ουτε και αυτο ειναι για εμενα λυση...

Τι να κανουμε, μακαρι να υπηρχαν στη ζωη μονο ιδανικα.

Θα παρει μονος του το μηνυμα οταν θα κουραστουμε ολοι να διαβαζουμε τα μηνυματα του και στην συνεχεια να του απανταμε.
Δεν γινεται αλλιως.

Ας υπαρχει καλη διαθεση πανω απο ολα...
Ενας φιλος ειχε πει καποτε καλητερα να γραψεις:

ΣΑΙ ΑΓΑΠΟ και να το εννοεις
παρα
Σ'ΑΓΑΠΩ και να μην ξερεις τι σημαινει....

Ας ληξει και το θεμα εδω, δεν εχει κανενα νοημα παιδια..ολα εξαρταντα απο τον ιδιο αλλωστε και το μηνυμα το εχει παρει... chears
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης